• اتوماتیک کردن فرآیند ها

    اتوماتیک کردن فرآیند ها

  • جریان داده های سیال

    جریان داده های سیال

آموزش در کاریز

«Kariz ESB Education »

(KARIZ Enterprise Service Bus: KARIZ ESB)   با توجه به گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان­‎های مختلف، امروزه مسئله یکپارچه‎سازی سامانه­‎های نرم‎افزاری به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است. اهمیت این مسئله به دلیل نیاز سازمان‎ها به ارایه خدمات یکپارچه و جلوگیری از ناسازگاری بین سیستم­‎ها است. زیرساخت یکپارچه­‎سازی سامانه‎های نرم‎افزاری بر پایه زیرساخت پیام­‎رسانی امکان یکپارچه­‎سازی سامانه‎های مختلف بدون درنظر گرفتن تنوع فناوری مورد استفاده را فراهم می‎سازد.

Learning In KARIZ

تیم تخصصی کاریز به منظور ارتقای سطح دانش فنی کارشناسان و معماران سیستم­‎های توزیع­ شده در سازمان­‎های سراسر کشور، آموزش در حوزه یکپارچه‎سازی سازمانی، معماری سرویس­ گرا و پیاده ­سازی آن در سطح سازمان­‎ها را رسالت خود می­‎داند و بر همین مبنا آمادگی برگزاری دوره­‎های آموزشی و کارگاهی در این حوزه را دارد.

برگزاری کلاس‎های آموزشی

کلاس‎­های آموزشی جمعی در حوزه­‎های مختلف سیستم­‎های توزیع­­ شده سازمانی و یکپارچه­‎سازی خدمات و برگزاری دوره­ های تخصصی در این حوزه صورت می‎گیرد. شما می‎توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس حاصل فرمایید.

برگزاری کارگاه آموزشی

تیم کاریز آمادگی برگزاری کارگاه آموزشی زیرساخت یکپارچه‎سازی سازمانی و معماری سرویس‎گرا را در سازمان­‎های مختلف دارد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

خدمات مشاوره به سازمان‎ها

07

در کنار ارایه زیرساخت یکپارچه‎سازی کاریز، تیم کاریز آمادگی ارایه خدمــــات مشاوره و ارایه راه حل برای مشکلات یکپارچه‎سازی سامانه‎های نرم‎افزاری و تجمیع خدمات را دارد.

خدمات پشتیبانی

08
خدمات پشتیبانی
نگهداری و پایداری سیستم
بهبود و ارتقای سیستم

آموزش

09

برگزاری دوره­‎های آموزشی و کــارگاه‎های تخصـــــــصی در خصوص معماری سرویس­‎گرا، یکپارچه‎سازی سامانه‎های نر­م­‎افزاری و آموزش کاربری زیرساخت یکپارچه‎ســازی کاریز  از جمله خدمات تیم تخصصی کاریز است.